Home > Laisvalaikis > Ką reikia žinoti apie telefono baterijos taupymą?

Ką reikia žinoti apie telefono baterijos taupymą?

Pasitaiko, jog telefonas išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu? Skundžiatės, kad telefono bateriją reikia įkrauti kartą per dieną ar net dažniau? Dažnu atveju tai visiškai nestebina, nes daugelis mūsų išties daug laiko praleidžia skambindami, rašydami žinutes, naršydami internete ar socialiniuose tinkluose, žaisdami ir pan. O visa tai eikvoja telefono bateriją, nepriklausomai nuo to, ar tai daugelio mėgiami Samsung, Xiaomi, trokštami Apple telefonai ar dar kitokie. Tačiau šį tą galime padaryti, siekdami taupyti savo išmaniojo telefono bateriją.

Telefono ekranas

Ne visi pagalvoja, jog būtent telefono ekranas yra tas aspektas, kuris gali ženkliai prisidėti prie baterijos eikvojimo. Tad būnant gerai apšviestoje aplinkoje verta išjungti automatinio apšvietimo funkciją ir pasirinkti reguliavimą rankiniu būdu. Nesirinkite šimtaprocentinio apšvietimo. Dar ilgesnį baterijos veikimą gali lemti ir „tamsusis režimas“.

Išjunkite mobilųjį ryšį

Kai nelaukiate svarbaus skambučio ir norite pailginti telefono baterijos veikimo laiką, verta spustelti lėktuvo režimo mygtuką. Tuomet Jūs negalėsite priimti SMS žinučių, skambinti ir atsiliepti į skambučius, bet galėsite gauti e. laiškus, naudotis Wi Fi ryšiu. Tai tikrai padės taupyti telefono bateriją ir pailginti jos veikimo trukmę.
Taip pat taupydami energiją išjunkite ir GPS ikoną, jei tokia yra įjungta.

Baterijos taupymo režimas

Jei esate savo telefoną išnaršę, tuomet tikriausiai žinote, ar turite specialų baterijos taupymo režimą. Jei telefono aparatas apynaujis ir visko dar neatradote, tuomet tokio režimo tikrai verta paieškoti. Kai telefono baterija senka, pasirinkite šią funkciją ir gerokai pailginsite baterijos veikimo laiką.

Išorinė baterija

Jei leidžiatės į žygį gamtoje ar esate ten, kur nėra galimybės prijungti telefono įkrauti bateriją, tačiau žinote, jog to gali prireikti, išeitis gana paprasta – išorinė baterija. Tokią turėti visada bus labai naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *