Home > Interjeras > Namų turto draudimas

Namų turto draudimas

namu turto draudimas

Baigėte kraustymosi darbus į naują butą ar namą ir nežinote ką daryti toliau? Dauguma puola pirkt naujus baldus ir reikalingą elektroninę techniką. Bet ne visi susimąsto, kaip tą turtą apsaugoti ir ką reikėtų daryti įvykus buto vagystei, gaisrui ar kitoms nelaimėms, dėl kurių ką tik įsigytas turtas gali dingti arba nukentėti. Todėl būtinas būsto draudimas.

Dauguma šį svarbų procesą pamiršta arba jo vengia tikėdamiesi geriausio. Kai kurie žmonės įsitikinę, kad jie puikiai saugosi nuo galimų nelaimingų atsitikimų ar kad jų turto ilgapirščiai nelies. Dažniausiai tik po laiko suprantama ir pradedama gailėtis dėl to, kad jų nekilnojamas turtas ne apdraustas. Turint namų turto draudimą galite būti ramūs ne tik dėl būsto, bet ir jame sukaupto turto. Būsto draudimas gali padengti baldų, buitinės technikos, namų apyvokos daiktų ir net mobiliųjų įrenginių kainą. Draudimas nelaimingų atsitikimų metu atlygina sumą reikalingą analogiškiems daiktams įsigyti. Drausdamiesi namus sau garantuojate ramybę ir kiekvienai dienai išėjus į darbą ir net atsotogoms išvykus ilgesniam laikui. Galite būti ramūs, kad jūsų turtas nelaimės atveju bus atpirktas.

Taigi, ar verta atidėti tokį paprastą procesą ir rizikuoti savo turtu? Vengdami draudimo žmonės negali gyventi ramaus ir pilnaverčio gyvenimo, nes bet kurią akimirką grįžę namo jie gali rasti juos apvogtus ar nusiaubtus ugnies liepsnų. Tik po tokių įvykių pradėdama suprasti draudimo svarba, nes nedidelis mėnesio mokestis gali kompensuoti visą svarbiausią Jūsų turtą. Daugiau apie namų turto draudimą galite paskaityti https://www.ld.lt/busto-draudimas/namu-turto-draudimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *