Home > Interjeras > Kaip išsirinkti vonios formą?

Kaip išsirinkti vonios formą?

Kaip išsirinkti vonios formą.

Nieko keisto, kad rinkdamiesi vonios dydį dažnai atsižvelgiame į tai, ar ji tiks vonios kambaryje. Žinoma, šio aspekto negalima ignoruoti, tačiau jis visai neturėtų būti prioritetas. Patogi vonia turi būti pritaikyta prie namiškių ūgio – jei norite jaustis saugiai, ji turėtų palaikyti nugarą ir pėdas. Jei modelis per trumpas, maudysitės sėdimoje padėtyje, o jei per ilgas, galite slysti žemyn, todėl bus sunku atsipalaiduoti.

Populiariausi modeliai yra 160-170 cm ilgio ir maždaug 70 cm pločio. Jie puikiai tinka vidutinio ūgio žmonėms. Kartais sunku aiškiai apibrėžti, ką reiškia „vidutinis“ ūgis, todėl kur kas geriau vadovautis taisykle, kad patogios vonios išmatavimai pagal ilgį turėtų būti 10-15 cm trumpesni nei šeimos narių ūgis. Tačiau atminkite, kad vonios kambario įranga skirta naudotis visiems šeimos nariams, ypač reikia atkreipti dėmesį į aukščiausius, todėl dažnai geriau rinktis didesnį dydį, kad aukštaūgiai galėtų patogiai atsipalaiduoti ir ištiesti kojas.

Kaip išsirinkti patogią ovalią vonią?

Jo plotis turėtų būti maždaug 80–120 cm, o ilgis – 170–190 cm. Jei norite savo maudymosi kambarį papildyti apvaliu modeliu, būtinai rinkitės 150-160 cm skersmens, garantuojantį visišką atsipalaidavimo komfortą.

Patogi kampinė vonia bus puikus sprendimas

Šiuo atveju standartiniai matmenys yra maždaug 120×120 cm. Kampines vonias verta dėti mažuose vonios kambariuose, o dėl sėdynių jos bus patogios, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Vietoj to taip pat galite apsvarstyti galimybę įterpti asimetrinį 140–150 cm ilgio ir 70–80 cm pločio modelį.

Svarbu medžiaga – kuri vonia bus patogiausia?

Ar medžiaga turės didelę įtaką mūsų patogumui? Kaip paaiškėjo, didžiulį. Itin populiarios stačiakampės arba ovalios vonios iš akrilo. Tai glotnios struktūros, maloni liesti medžiaga, kuri greitai įkaista ir ilgai palaiko temperatūrą, todėl galėsite atsipalaiduoti neskubėdami ir nuolat pildami karštą vandenį. Akrilo vonios yra įvairių formų, todėl jei nemėgstate paprasto, minimalistinio dizaino ir ieškote to, kas jus džiugintų savo išskirtiniu dizainu, verta pasižvalgyti po šiuos pasiūlymus https://www.aikadaplius.lt/vonios-iranga/vonios. Akrilas apsaugo nuo bakterijų ir grybelių dauginimosi ir yra lengvai valomas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *