Home > Baldai > Baldai, buitinė technika ir furnitūra Jūsų vonios kambario patogumui

Baldai, buitinė technika ir furnitūra Jūsų vonios kambario patogumui

Šiais laikais labai dažnai statomi mažos kvadratūros namukai, kadangi žmonės vertina ekologiškumą bei ekonomiškumą, galiausiai, palankiose vietose žemės kaina būna gana didelė. Tiesa, mažos kvadratūros namai reikalauja daugiau dėmesio juos projektuojant, kadangi svarbu sukurti tokias patalpas, kurios būtų erdvios ir tuo pačiu leistų turėti po ranka visus reikalingus daiktus.

Viena iš mažiausių patalpų yra vonios kambarys. Svarbu kuo daugiau dėmesio skirti šioje patalpoje reikalingiems niuansams, kad buvimas būtų patogus, o patalpa – stilinga. Geras variantas – stumdomos dušo durys, puikiai tiks kompaktiška džiovyklė, nepamirškite talpių spintelių.

Stumdomos dušo durys yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite sutaupyti vietos, tačiau sukurti funkcionalią prausimosi erdvę. Jeigu Jūsų vonios kambarys yra nestandartinių matmenų arba yra lubų nuolydis – tokiu atveju verta rinktis duris gaminimas pagal individualų užsakymą. Atrodo puikiai, naudoti paprasta.
•Taip pat verta rinktis dušą, kuris turi kontrastinio masažo funkciją. Šio tipo masažo nauda įrodyta jau seniai: kova su celiulitu, puikus būdas atsipalaiduoti, suaktyvinti kraujotaką, geriau jaustis.
•Visada verta rinktis A klasės skalbimo mašiną, kuri taupys elektrą ir sąskaitos už ją bus mažesnės. Taip pat greta verta įkomponuoti džiovyklę, kuri padės sutaupyti daug laiko. Juk nėra nieko nemaloniau kaip skalbiniais apdžiaustytos spintos, radiatoriai, kurie ne tik gadina interjerą, tačiau ir kaupia nemalonius pojūčius sukeliančią drėgmę.
•Vonios kambaryje puikus pasirinkimas yra ir veidrodžiai, kurie apšviesti LED šviesa. Jie išskaido šviesą, neerzina akių, o tai ypač aktualu ryte, kai reikia nusiprausti vos pramerkus akis. Žinoma, dažytis prie tinkamai apšviesto veidrodžio taip pat patogiau, kadangi pavyks dailiai brėžti linijas pieštuku, tinkamai nusipudruoti veidą, nepalikti kremo dėmių.

Stumdomos dušo durys, talpūs krepšiai, funkcionali skalbimo mašina – smulkmenos, tačiau jos kasdienybei suteikia kur kas daugiau patogumo. O kai tas patogumas realizuojamas skoningoje erdvėje – gyventi tampa dar maloniau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *