Home > Baldai > Modernūs Lenkiški baldai

Modernūs Lenkiški baldai

Lenkiški baldai gaminami atsižvelgiant tiek į vyraujančias interjero madų tendencijas, tiek į kliento pageidavimus. Daug dėmesio skiriama kliento poreikių aiškinimui, prekių konsultantai su pirkėjais kartu analizuoja situaciją tam, kad galėtumet priimti geriausią sprendimą ir išsirinkti tinkamiausią prekę.

Kokybiškas naujų baldų asortimentas

Baldų asortimentas – labai įvairus, galima rasti baldų kolekcijas kiekvienai būsto erdvei: miegamojo baldai, svetainės baldai, virtuvės baldai, biuro baldai ir panašiai, galima nusipirkti ir atskirus baldus, papildomas interjero detales: kėdes, stalus, komodas, knygų lentynas, o norint įrengti miegamąjį nuo drabužių spintos iki lovos čiužinių. Lenkiški baldai gali tapti geru pasirinkimu, aukštos kokybės ir už gerą kainą.

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai yra labai specifiniai, juos sudaro viryklė, plautuvė, valgomasis stalas, kėdės. Virtuvę reikia planuoti nuo viryklės vietos, o ne nuo plautuvės, nes gartraukio vieta yra labai svarbi, jeigu gartraukio vamzdis ilgas tai virtuvėje laikysis gaminamo maisto kvapas, o ventiliacijos sistema kokybiškai neveiks, patalpoje kaupsis drėgmė. Apatinės virtuvės spintelės turi būti su kokybiškais stalčiais, svarbus yra virtuvės baldų aukštis, ypač stalviršio, kuris statomas ant spintelių, kojų aukštis gali būti reguliuojamas. Viską apgalvoję, išmatavę priimsit geriausią sprendimą ir jūsų virtuvė bus nuostabi.

Svetainės baldai

Svetainės baldai pritaikyti šeimos nariams, kad galėtų patogiai leisti laiką, naudotis namų pramogam: žiurėti televizorių, namų kino sistemą, klausytis muzikinio centro. Svečiai atėję į jūsų namus pirmiausia apsilanko svetainėje, todėl svetainės baldų paskirtis – reprezentacinė, dėl to ant sienų sukabintose lentynose sudedamos knygos, nuotraukos, suvenyrai iš užsienio šalių. Prie svetainės baldų priskiriamos spintos, kuriose laikome rūbus, o visą tai paslėpti nuo svetmų akių, kabinami veidrodžiai ant spintų durų, patalpa pasidaro didesnė ir jaukesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *