Home > Baldai > Piešimo magnetinės lentos

Piešimo magnetinės lentos

Piešimo magnetinės lentos – tai šiuolaikiškas sprendimas, leidžiantis vaikams be jokių ribų ir suvaržymų reikštis jų kūribiškumui, lentos lengvai montuojamos, o išmontavus užima nedaug vietos, įsirengę tokią lentą, apsaugosite savo buto, namo sienas, baldus nuo apipaišymų. Piešimui lentos būna: pakabinamos ir pastatomos, dauguma lentų yra pritaikytos piešti kreidelėmis, lengvai nusivalo bei limpa įvairūs magnetukai. Vaikui tai ypač naudinga priemonė mokytis rašyti, lavinti naujus įgūdžius, lipdyti įvairiausiuis magnetus ir smagiai leisti laiką.

Pastatoma magnetinė piešimo lenta

Pastatoma magnetinė piešimo lenta būna vienpusė ir dvipusė ant jos galima kabinti magnetukus, piešti flamasteriais, kreidelėmis. Lenta komplektuojama su magnetiniais skaičiais, matematikos ženklais, kreidelėm, kempinėle ir magnetiniais paveikslėliais.

Vaikiška medinė lenta

Medinė vaikiška lenta puikiai tiks tiek laisvalaikiui, tiek smagiam mokymuisi, skatina vaiko kūribingumą ir paverčia mokymosi procesą įdomesniu. Lenta skirta rašyti su kreida ir žymekliu, prie jos pritvirtinti skaitliukai ir laikrodukas, todėl jūsų vaikas galės mokytis pažinti skaičius ir valandas.

Kokios lentos naudojamos mokykloje?

Mokyklose naudojamos:
•Žalios kreidinės lentos;
•Žalios magnetinės lentos;
•Baltos markerinės lentos;

Mokyklose kreidines lentas vis dažniau keičia magnetinės lentos, daugelis jas vis dar mėgsta lyginti su kreidinio tipo lentomis, bet magnetinės lentos turi žymiai daugiau pritaikymo galimybių. Lentų paviršius gali būti lakuotas arba keramikinis, iš vidinės pusės jis padengtas magnetu, todėl prie jo paviršiaus limpa metaliniai daiktai, leidžiantis priklijuoti prie lentos svarbius užrašus, prisiminimus ir panašią informaciją. Magnetinė lenta yra praktiška, nes nereikia pirkti kreidos, neišsitepa drabužiai, o norint lentą nuvalyti, nereikia šlapios kempinės. Magnetinei lentai užtenka specialių jai skirtų markerių, jie gali būti sirtingų spalvų, o nuvalyti juos labai lengva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *