Home > Buitinė technika > Buitinės technikos vagystė – kaip apsisaugoti?

Buitinės technikos vagystė – kaip apsisaugoti?

buitinė technika, vartai

Nei vienas nesame apsaugoti nuo vagystės, o dažnam, galbūt, netgi yra tekę tai patirti. Piniginės vagystė iš rankinės, paliktų automobilyje daiktų vagystė, įsibrovimas į namus ir vagystė nuo smulkių papuošalų iki stambios buitinės technikos. Džiugu jei to nesate patyręs, bet girdėjęs, kai vagys pasidarbuoja iš peties ir ištuština namus, tikrai esate.

 

Kiek kainuoja namų saugumas, kokios galimybės apsaugoti savo namus, ar verta investuoti į namų saugumą? Kad be streso išvyktumėte į keliones palikdamas tuščius namus, kad ramiai miegotume, tikrai verta pasirūpinti namų saugumu. Ir tam yra ne vienas būdas, o kiek kainuos tai priklausys nuo jūsų poreikių ir galimybių.

 

1) „Saugi kaimynystė“ – tai bendradarbiavimas tarp namo ar namų kvartalo kaimynų, policijos bei kitų institucijų. Svarbu stebėti savo aplinką, o pastebėjus ką nors įtartino, pranešti policijai. Kai jūsų nėra namuose, apie jūsų turtui kylantį pavojų policijai praneš jūsų kaimynai ir atvirkščiai, kai bus išvykę jūsų kaimynai, jus stebėsit jų turtą.

2) Įrengta namo ar buto signalizacija. Vos tik braunantis pašaliniams į namus, signalizacija informuos jus, tiek saugos tarnybas apie galimą įsibrovimą ir užkirs tam kelią ar atbaidys vagį nuo planuojamo įvykdyti nusikaltimo.

3) Dar vienas iš variantų pasirūpinti savo namų saugumu – saugi namo teritorija, aptverta patikimų konstrukcijų vartais bei tvora. Kiek kainuoja tokie vartai? Informacijos teks pasiieškoti internete, kur galite rasti ne vieno gamintojo kainas ir jas palyginti. Tokie vartai ne tik saugos, bet ir puoš jūsų kiemą. Siūlomi mediniai, skardiniai, segmentiniai, stumdomi ar varstomi, elektra valdomi ar paprasti vartai pasirūpins namų saugumu ir jūsų ramybe.

 

Kiek kainuos investicija į vartus, signalizaciją spręsti teks patiems ir pagal jūsų poreikius ir galimybes išsirinkti optimaliausią variantą. O kiek kainuoja jūsų ramybė?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *