Home > Buitinė technika > 3pl sprendimai buitinės technikos pardavėjams

3pl sprendimai buitinės technikos pardavėjams

terralogistics

Didiesiems Lietuvos buitinės technikos prekybos tinklams paskelbus 2019 metų pirmojo pusmečio rezultatus apie didėjančius internetinius pardavimus tai patvirtina ir logistikos įmonės. Vykdant pardavimus visose trijose Baltijos šalyse, plečiant pardavimo kanalų kiekį reikliems klientams reikalingos ypač greitos ir tikslios pristatymo paslaugos.

Visa tiekimo grandinė privalo veikti nepriekaištingai jei norima išlaikyti nepriekaištingą reputaciją labai konkurencingoje buitinės technikos prekių nišoje. Šios prekės pasižymi didesne kaina todėl jų pristatymui reikalingas didesnis ir saugumas, ne mažiau aktualu apsisaugojimas nuo vagysčių, tvirta papildoma pakuotė užtikrinanti nepažeidžiamumą jei prekes reikia vežti į atokiausius regionus.

Buitinės technikos įmonėms vienas aktualiausių – transportavimo kaštų klausimas, tai įvardija daugiau nei 60 proc. įmonių. 3Pl logistikos sprendimai su šiais iššūkiais padeda susidoroti efektyviau. Ypač tai nauda jaučiama ai prekyba vykdoma ne Europos Sąjungoje ir reikia susitvarkyti su muitinės procedūromis ir tarptautiniais dokumentais.

Niekam ne paslaptis kad šiais laikais vartotojai ypač nekantrūs, nusipirkę prekę nori ją gauti vėliausiai jau kitą dieną. Bet koks paslaugos vykdymo uždelsimas yra greitai įvertinamas viešoje erdvėje neigiamais atsiliepimais tai reiškia kad bet kuriuo pardavimų kanalu parduotos prekės turi būti atvežtos vienodai greitai. Labai dažnai vartotojai prekinį ženklą susieja su aptarnavimu todėl prekės transportavimo greitis yra kritinis kliento aptarnavimo procese. Lėtai vykdomi užsakymai kenkia prekės ženklui daugiau nei galite pagalvoti.

Terralogistics 3pl sprendimai buitinės technikos prekiautojams leidžia sumažinti šias rizikas nes efektyviai valdomas sandėliavimas, prekių apskaitos ir paskirstymo mechanizmas yra pagrįstas ilgamete patirtimi kurios dėka klaidų tikimybė eliminuota iki minimalios. Jie tai padaro greičiau, daro mažiau klaidų ir jų siūloma kaina už paslaugą yra mažesnė lyginant su tuo jei viską organizuotų jūsų įmonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *