Home > Interjeras > Kaip išsirinkti papuošalų dėžutes?

Kaip išsirinkti papuošalų dėžutes?

papuosalu parduotuve

Turinčios daugybę papuošalų moterys tikrai žino, kaip būna sunku išnarplioti susipainiojusias auksines grandinėles, susikabinusius auskarus ar kitą smulkią juvelyriką. Tad papuošalų dėžutė gali būti puikus šios problemos sprendimas, kur galėsite tvarkingai susidėti savo turtą.

Juvelyrikos parduotuvė yra būtent ta vieta, kur galite rasti ir įsigyti sau tinkamiausią papuošalų dėžutę. Jų būna pačių įvairiausių stilių, dydžių ir dizainų. Svarbiausia, kad papuošalų dėžutė būtų pakankamai talpi. Tai galite įvertinti, patikrinus turimų papuošalų kiekį. Tuomet galėsite savo mėgstamus papuošalus laikyti vienoje vietoje. Idealu, būtų jei joje būtų atskiri skyreliai, skirti specialiai auskarams, žiedams, grandinėlėms ar kitiems juvelyriniams gaminiams. Taip papuošalus galėsite tvarkingai susidėti ir jie ne tik nesusipainios tarpusavyje, bet ir nesusibraižys. Papuošalų dėžutė apsaugo juos ir nuo aplinkos poveikio: temperatūros, drėgmės, ultravioletinių ar tiesioginės saulės spindulių.

Papuošalų dėžutės gali būti pagamintos iš pačių įvairiausių medžiagų: medžio, odos, plastiko, metalo ar stiklo. Tačiau svarbi ne tik dėžutės išorė, bet ir jos vidus. Svarbu, kad jis būtų išklotas minkšta medžiaga: aksomu, veliūru ar kita minkštos tekstūros medžiaga, apsaugančia jūsų papuošalus, nuo galimų pažeidimų. Taip pat papuošalų dėžutės dažniausiai tampa itin stilingu ir išraiškingu meno kūriniu, todėl puikiai gali papildyti jūsų kambario interjerą. Tad tikrai išsirinksite jums labiausiai tinkantį variantą, išsiaiškinus savo poreikius.

Galite ir pačios pasigaminti savo papuošalų dėžutę, svarbu, kad jos vidus būtų išklotas tankiu audiniu. Tikrai netiks paprasta kartono dėžutė, metalinė skardinė ar medinė dėžutė, kuri nėra tinkamai paruošta papuošalų laikymui. Tokiu atveju rekomenduotina kiekvieną papuošalą įdėti į tekstilinius maišelius, kurie juos ir apsaugos nuo subraižymų ar kitų pažeidimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *