Home > Buitinė technika > Kaip parduoti buitinę techniką internetu: produkto savybės ir nauda

Kaip parduoti buitinę techniką internetu: produkto savybės ir nauda

buitine technika, konkurentinis pranašumas

 

Net sunku būtų įsivaizduoti namus, kuriuose nebūtų buitinės technikos, nes nuolat buityje naudojame šaldytuvus, skalbimo mašinas, dulkių siurblius ir kitokius stambius buitinius prietaisus. O ir virtuvėje apstu įvairiausių prietaisų: trintuvas, duonos skrudintuvas, virdulys ir dar daugybę kitų, tapusių nepakeičiamais pagalbininkais tiek gaminant maistą, tiek atliekant kasdieninius buities darbus.

 

Tiek perkant, tiek parduodant buitinę techniką svarbu įvertinti šiuos pagrindinius kriterijus: dydį, funkcijas, kainą, energijos sutaupymą.

 

O norint parduoti buitinę techniką internetu, būtina nurodyti jos savybes ir naudą, nes nurodžius išsamų aprašymą ir techninę charakteristiką, bus akivaizdus konkurencinis pranašumas, lyginant su kitais buitinės technikos pardavėjais, nenurodančiais tokios informacijos.

 

Parduodant buitinę techniką, svarbu nurodyti ar ji yra integruojama ar stacionari. Taip pat svarbu nurodyti energetinę klasę, nes nuo jos priklausys skleidžiamo garso triukšmo lygis, energijos sunaudojimas.

 

Taip pat svarbu nurodyti gamintoją ir kilmės šalį, modelį. Žmonės yra labiau linkę investuoti į išmaniąsias technologijas, todėl didesnę paklausą turi daugiau papildomų funkcijų turinti buitinė technika, pvz. šaldytuvo funkcija no frost, savaiminis šalčio temperatūros reguliavimas pagal išorės temperatūrą ar skalbimo mašinos funkcija su skalbimo atidėjimu ar džiovinimo funkcija be raukšlių ir pan.

 

Gera buitinė technika suteikia ne tik daugiau komforto buičiai, bet ir sutaupo daug brangaus laiko bei padeda greičiau atlikti rutininius buities darbus.

 

Tačiau tam, kad eilinis buities prietaisas netaptų tik dulkes renkančiu nenaudojamu žaisliuku prieš įsigyjant jį, verta tokį pirkinį gerai apsvarstyti ir pagalvoti ar jis jums tikrai reikalingas, ar jo geidžiate tik dėl naujos išmanios funkcijos. Taip pat praktiškai įvertinkite kokią pridėtinę vertę jūsų namams suteiks nauja buitinė technika ar ji padės sutaupyti laiko, o gal pinigų?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *