Home > Buitinė technika > Sprendimai buitinės technikos servisams

Sprendimai buitinės technikos servisams

realiu laiku perduoti uzduotis, buitine technika

 

Šiuolaikinis gyvenimo tempas diktuoja naujas sąlygas smulkiajam verslui. Jau nieko nestebina galimybė atsiskaityti mobiliuoju telefonu parsisiųsta mokėjimų aplikacija ar bekontakte banko kortele.

 

Taip pat ir įvairūs buitinės technikos servisai, stengiasi modernizuoti savo verslą ir diegti įvairias išmaniąsias technologijas, padedančias realiu laiku perduoti užduotis savo meistrams.

 

Įdiegus mobiliąją aplikaciją ar programėlę, galima tiesiogiai komunikuoti su savo klientais ir automatiškai siųsti pranešimus apie užsakymų būseną. Taip pat ji naudinga tuo, kad galima jos pagalba vykdyti klientų užsakymų registraciją, užsakyti reikalingas atsargines detales užsakymo vykdymui.

 

Mobili aplikacija gali būti integruota į CRM valdymo sistemą ar įmonės valdymo sistemą, todėl bus pakankami paprasta perkelti ir dalintis klientų duomenų baze, atliekant paiešką pagal kliento ar jo remontuotų prietaisų charakteristiką.

 

Naudojantis šia programėle galėsite planuoti klientų atvykimą ir matyti meistrų užimtumo grafiką. O jūsų klientai galės gavę aktyvią nuorodą matyti savo užsakymų servisui vykdymą ir istoriją. Taip pat galima užsakyti remontą, buitinės technikos paėmimą arba išsikviesti meistrą į namus.

 

Integravus mobiliąją aplikaciją į buhalterinės apskaitos sistemą, galėsite operatyviai formuoti apmokėjimus tiekėjams iš detalių užsakymų duomenų. Taip pat be papildomų darbo sąnaudų gausite visas reikalingas ataskaitas, susijusias su pelnu, nuostoliais už pasirinktą periodą.

 

Įmanoma integruoti ir kasos aparatus, panaudojant barkodų skaitytuvų sistemą, per kurią galėsite atlikti reikiamų detalių paiešką pagal kodus, pavadinimus, aprašymus ar nuskanavus brūkšninį kodą skeneriu. Lengvai suformuosite užsakymus parduotoms paslaugoms. Taigi mobiliosios programėlės pagalba jūs galėsite kompleksiškai su mažiausiomis darbo sąnaudomis ir finansiniais kaštais automatizuoti pagrindinius buitinės technikos serviso valdymo procesus. Taip pat ja naudojantis galima lengvai optimizuoti ir valdyti keletą buitinės technikos servisų nuotoliniu būdu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *