Home > Interjeras > Kaip išsirinkti kokybišką grindų dangą?

Kaip išsirinkti kokybišką grindų dangą?

Grindų dangos skiriasi ne tik išvaizda, bet ir atsparumu pažeidimams bei ilgaamžiškumu. Todėl, kurį iš jų pasirinksite, turėtų priklausyti ne tik nuo jūsų skonio, bet visų pirma nuo kambario, kuriam jis bus skirtas.

Minkšta grindų danga

 

Kiliminė danga namams yra elastinga, dažnai gana stora, puikiai slopina garsus, ypač plaukuotos grindų dangos, turinčios didelį garso sugerties koeficientą. Jos yra antistatiškai impregnuotos, todėl mažiau traukia dulkes ir neįsielektrina. Dauguma kilimų, ypač su džiuto pagrindu, gali būti naudojami ant grindų šildymo. Tai geras sprendimas grindims beveik visame name. Vaikai gali ant jų žaisti, nes jie gerai sušvelnina kritimus. Intensyviai naudojamose patalpose, pavyzdžiui, svetainėse, holuose, geriausia kloti pačius kiečiausius ir storiausius. Kilimų dangos neturėtų būti naudojamos tik drėgnose patalpose, kur jos greitai susiteptų, ypač su maisto produktais. Tokiose patalpose idialiausias sprendimas – drėgmei atspari grindų danga.

Grindų danga laminatas

 

Madingos ir patvarios grindų plokštės yra puiki alternatyva ąžuoliniam parketui. Laminatas leidžia estetiškai užbaigti grindis, nepermokant už medžiagas. Pigios grindų plokštės puikiai tinka privataus, biuro ir komercinio interjero apdailai. Juos galite rinktis svetainei, miegamajam ar prieškambariui. Vinilo plokštės gali puikiai imituoti natūralią medieną. Tuo pačiu jie yra atsparūs drėgmei ir trinčiai, todėl juos drąsiai galite naudoti apdailinant virtuvę, kur itin svarbūs padidinti eksploataciniai parametrai.

Grindų plokštės išsiskiria ne tik universalumu, bet ir surinkimo paprastumu. Jų išdėstymas nereikalauja specialių techninių žinių, todėl juos nesunkiai sumontuosite patys.

Grindų dangos – linoleumas

 

Linoleumo grindų privalumai yra šie:

Maža kaina – kvadratinį metrą galima įsigyti už keliolika eurų, o tai leidžia pakloti pigią PVC grindų dangą net ir gana didelėje patalpoje.

Didelis patvarumas – šiuolaikiniai gamybos metodai leidžia išgauti lanksčią grindų dangą, pasižyminčią dideliu atsparumu dilimui ir blukimui, todėl grindys puikiai atrodo ilgus metus.

Greitas montavimas –tereikia dangą išvynioti, ištiesinti, supjaustyti pagal dydį ir apdailinti grindjuostėmis.

Raštų ir spalvų įvairovė –dangų spalvų ir raštų gausa leidžia įrengti bet kokį kambarį.

Lanksčios grindų dangos puikiai tinka virtuvėms, holams, miegamiesiems, svetainėms ir biurams. Linoleumo klojimas ant švarių ir lygių grindų garantuoja aukštą estetinį efektą ir prailgina grindų dangos ilgaamžiškumą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *