Home > Prekyba > Prekybos internetu privalumai

Prekybos internetu privalumai

Elektroninėje erdvėje galima įsigyti vis daugiau prekių ir paslaugų, todėl prekyba internetu yra itin paklausi. E-parduotuvės yra prieinamos bet kuriuo paros metu ir niekur nereikia važiuoti, nes galite apsipirkti iš namų. O ir prekių asortimentas yra platesnis nei fizinėje parduotuvėje. Užsisakius prekę, mes tikimės greito pristatymo už gerą kainą, tačiau kartais siuntimo mokesčiai viršija prekės piniginę vertę. Tam, kad taip nenutiktų, reiktų atlikti šiuos pagrindinius žingsnius:

1) Pasirūpinkite savo kompiuterio apsauga ir atnaujinkite antivirusinę sistemą, kuri padėtų užtikrinti jūsų duomenų saugumą, todėl rekomenduojama visas finansines operacijas atlikti tik naudojantis asmeniniu kompiuteriu ir saugiu interneto ryšiu.

2) Įsitikinkite ar elektroninė parduotuvė, kurioje ketinate apsipirkti, yra patikima. Rekomenduojama pasidomėti kitų klientų atsiliepimais ir rekomendacijomis socialiniuose tinkluose. Taip pat galima pasitikrinti įmonės rekvizitus ar paskaityti apie prekių grąžinimo politiką.

3) Pasitikrinkite ar mokėjimas už prekes yra saugus. Dažniausiai saugumą parodo duomenų kodavimo sistemos sertifikatas (SSL). Tai galima atpažinti jei prie internetinės parduotuvės adreso yra nurodytas žalios spynos simbolis ir S raidė, tuomet galite būti tikri, kad jūsų duomenys yra apsaugoti ir apsipirkimas yra saugus.

4) Pasidomėkite prekių siuntimo ir pristatymo sąlygomis.

Įvairios elektroninės parduotuvės siūlo skirtingus prekių pristatymo būdus. Tam, kad būtumėte užtikrinti saugiu prekės pristatymu ir galėtumėte greičiau džiaugtis savo pirkiniu, verta pasidomėti skubios siuntos Lietuvoje pristatymo paslaugomis, kurias teikia patikimos kurjerių tarnybos. Kurjeriai paima jūsų užsakymą ir pristato jį iki durų visuose Lietuvos miestuose (išskyrus Kuršių Neriją).

Elektroninėje parduotuvėje yra nurodoma per kiek laiko bus pristatytas jūsų užsakymas (standartiškai skubios siuntos yra pristatomos per 1-2 darbo dienas). O priklausomai nuo jūsų krepšelio sumos pristatymas kai kuriose elektroninėse parduotuvėse gali nieko nekainuoti. Jei jūsų pirkinių krepšelis nesiekia nurodytos sumos, tuomet už siuntimo paslaugas teks mokėti pagal nurodytus įkainius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *