Home > Interjeras > Kaip suteikti interjerui žavesio?

Kaip suteikti interjerui žavesio?

geles kaune

Namuose ar darbe mes dažnai norime jaukios, šiltos bei stilingos aplinkos. Juk jauki erdvė kuria ne tik ramybę, bet ir padeda atsipalaiduoti, atlikti reikiamus darbus, įkvepia kurti ir tobulėti. Tokią aplinką mes galime susikurti su tam tikromis interjero detalėmis – baldais, dizaino elementais ar gėlių kompozicijomis. Keletas patarimų, kaip tinkamai ir su kokiomis medžiagomis ar daiktais galite įnešti žavesio į savo interjerą.

● Erdvė

Įrengiant savo namus ar darbo vietą, svarbu atkreipti dėmesį į erdvę bei dydį. Nors didelės erdvės kuria patogumą, laisvę, tačiau visgi mažesnė erdvė suteiks interjerui tam tikro jaukumo ir žavesio. Taip yra todėl, kad mažose erdvėse žmonės jaučiasi saugesni, sukuriama jaukumo ir ramybės erdvė, todėl tam tikrai namų vietai galima sukurti nedidelę, tačiau jaukią zoną, kuri įneš žavesio jūsų interjerui. Taip pat mažesnėje erdvėje jūs apsikrausite mažesniu kiekiu baldų ir daiktų.

● Gėlės

Gėlės, žiedai, bei jų aromatas – ne tik prabangos, bet ir neabejotinai žavesio suteikianti detalė jūsų interjerui. Gėlės namuose nebūtinai turi asocijuotis su gėlėmis vazonuose. Rinkoje taip pat yra didelis pasirinkimas jūsų interjerui pritaikytų variantų. Galite rinktis gėles dėžutėse, puokštes ar lauko gėlės. Visi variantai neabejotinai pakeis ir įneš žavesio į jūsų interjerą. Kaune įsikūręs gėlių salonas geliubutikelis.lt turi itin plačią gėlių pasiūlą, tad kiekvienas ras jam tinkamą variantą.

● Kvapas

Žinoma, kvapas – neatsiejama interjero dalis. Kuo kvapas namuose, ar ofise yra malonesnis, švelnesnis, tuo intensyvesnis ramybės ir žavesio poveikis. Kvapų pasirinkimas yra itin platus. O jūsų pasirinkimas priklauso nuo to, ką mėgstate ir kokią aplinką norite sukurti. Jį galima išgauti ir iš gėlių, puokščių, lauko augalų. Toks kvapas namams įneš savotiško žavesio, gaivumo pojūtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *