Home > Baldai > Suoliukai ir mažoji architektūra parkuose

Suoliukai ir mažoji architektūra parkuose

saugokime aplinka

Dauguma mėgsta gamtą, nes tai yra puikus laisvalaikio leidimo ir atsipalaidavimo būdas. Dėl to dažnai laisvą laiką leidžia parkuose, kur būna įrengtos patogios poilsio zonos, kur sau vietą ras tiek mamos su mažyliais ar vaikai, tiek senjorai.

Taip pat daugelis mėgsta į parkus ateiti ir su savo keturkojais draugais, tačiau svarbu pasirūpinti, kad jūsų augintinis netrukdytų kitiems ilsėtis ir netaptų konfliktų priežastimi. Todėl eidami pasivaikščioti pasirūpinkite tinkamu pavadėliu, specialiais maišeliais ekskrementams. Svarbu žinoti, kad juos reiktų surinkus išmesti į specialias tam skirtas šiukšlių dėžes, kurios būna įrengtos netoli zonų, kur leidžiama vedžioti gyvūnus. Tad saugokime aplinką, kad visi galėtų komfortiškai jaustis ir džiaugtis ne tik grynu oru, bet ir švara.

Tai padaryti tikrai nėra sudėtinga, nes kiekviename viešame miesto parke yra įrengta mažoji architektūra, suoliukai, vaikų žaidimų aikštelės ar poilsio zonos, kur šalia yra įrengtos šiukšlinės. Tai tiesiog reiktų stengtis po savęs nepalikti šiukšlių, o jis išmesti, be to tikrai bus pilietiška, jei radę kitų paliktą šiukšlę ją eidami pro šalį pakelsite. Tik bendras rūpestis mus supančia aplinka, padės ją kuo ilgiau palaikyti tvarkingą ir patrauklią poilsiui. Tačiau dažnai susiduriama su tokiu požiūriu, kad tam yra skirtas personalas, kuris prižiūri viešąją tvarką.

Deja, nereiktų pamiršti, kad viešosios tvarkos prižiūrėtojai dažniausiai darbuojasi anksti ryte, dėl to dienos metu, reiktų patiems pasistengti kuo mažiau šiukšlinti. Tačiau siekimas mažinti vartojimą, didina žmonių sąmoningumą ir jie vis labiau stengiasi būti socialiai atsakingais ir to mokina savo vaikus. Gal su laiku, mes pasieksime tokį lygį, kad tausodami turimus gamtos išteklius, išmoksime pilnai rūšiuoti šiukšles ir tą galėsime daryti netik namie, bet ir parkuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *