Home > Buitinė technika > Kaip palaikyti skalbimo mašinos švarą?

Kaip palaikyti skalbimo mašinos švarą?

Galima pagalvoti, kad įrenginys, skirtas kažkam plauti visada išliks sterilus ir švarus, tačiau, deja, bet tai yra klaidinga logika. Skalbimo mašina gali tikrai gerai išplauti drabužius, tačiau jei ji nebus reguliariai valoma, galima susidurti su rimtomis problemomis.

Gerai pagalvojus, skalbimo mašina nuvalo nešvarumus nuo drabužių, tad akivaizdu, kad tas purvas kažkur pasilieka. Skalbimo mašinos po kurio laiko gali pradėti rinkti nešvarumus, bakterijas ir net grybelius, todėl švaros palaikymas padės išvengti tiek sveikatos, tiek technikos gedimo bėdų. Štai keli žingsniai, padėsiantys palaikyti švarą skalbyklėje:

1. Patikrinkite, ar skalbimo mašinoje nėra valymo rėžimo
Kai kuriose moderniose skalbimo mašinose yra specialus valymo rėžimas. Jei tokia funkcija yra, tokiu atveju tiesiog derėtų naudotis savininko vadove pateikta informacija.

Švarai palaikyti žinoma reikės nusipirkti specialų tirpalą ar nukalkinimo priemonę, kad valymas būtų kuo efektyvesnis, nes papildomas tinkamo produkto naudojimas gali padėti pagerinti mašinos veikimą ir prailginti jos tarnavimo laiką.

2. Paleiskite tuščią karšto skalbimo ciklą
Kadangi šiuolaikiniai plovikliai ir skalbimo mašinos taip efektyviai pašalina nešvarumus nuo drabužių, dauguma žmonių kasdien skalbdami naudojasi gana žema skalbimo temperatūra. Tai leidžia kauptis nešvarumams, kurie būtų nuplauti, jei kartkartėmis būtų naudojamas karštesnis plovimas.

3. Išvalykite mašinos filtrą
Kiekvienoje skalbimo mašinoje ant vandens išleidimo siurblio yra filtras, kurį taip pat reikia išimti ir išvalyti. Ant filtro kaupiasi visi pūkai ir nešvarumai, tad jo išvalymas padės padidinti prietaiso ilgaamžiškumą ir užtikrinti efektyvų drabužių skalbimą.

4. Išimkite skalbimo priemonių pylimo talpą
Nešvariausia skalbimo mašinos dalis yra skalbimo priemonių dėklas, todėl svarbus darbas yra kartas nuo karto jį kruopščiai išvalyti ir išplauti nuo visų skalbimo priemonių likučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *