Home > Interjeras > Kaip apsaugoti sofą jei turite augintinių?

Kaip apsaugoti sofą jei turite augintinių?

Kiekvienas šuns ar katės savininkas tikriausiai žino, kokia laimė yra turėti augintinį. Juk nėra geresnio jausmo už augintinio džiaugsmą grįžus namo po dienos darbų. Kol mūsų nėra dienos metu, šios mažos būtybės mėgsta išdykauti. Deja, minkštos sofos yra labiausiai pažeidžiamos. Juk šunys ir katės mėgsta ant jų gulėti, tačiau ar galime minkštus baldus kažkaip apsaugoti ir išlaikyti kaip galima ilgiau švarius ir gražius?

Minkšti baldai namui ar butui, kuriame kasdien laikomi augintiniai, žinoma, turėtų pasižymėti vandeniui ir dėmėms atspariais apmušalais. Tikriausiai ne kartą esate patyrę, kad šuo, grįžęs iš pasivaikščiojimo, iškart nubėgo ant sofos ar pradėjo purtyti vandenį nuo savęs. Kartais nutinka ir taip, kad po letenėlėmis patenka daug nešvarumų, kurios efektyviai prilimpa prie sofos apmušalų. Norint sutaupyti savo laiką ir nervus, verta nusipirkti sofos užtiesalą, dėl kurio nešvarumai nusės tik ant jo paviršiaus, o juos pašalinti bus labai paprasta, taip užtikrinsime nepriekaištingą baldo išvaizdą ilgus metus. Tokio tipo medžiagos yra sukurtos taip, kad būtų beveik visiškai atsparios pažeidimams ir įbrėžimams. Tuo pačiu metu juos lengva valyti, o ypatinga jų struktūra neleidžia prilipti plaukams.

Pasirinkę tokius užvalkalus, jūs ne tik apsaugote savo mėgstamą baldą, bet ir suteikiate galimybę patogiai pailsėti su savo augintiniu, nesijaudindami dėl galimos žalos, medžiagos tempimo ar blogo kvapo. Lankstus sofos užvalkalas puikiai priglunda prie baldų, todėl jis beveik nepastebimas. Turtinga spalvų paletė leidžia juos priderinti prie bet kokio interjero dekoro.

Rinkdamiesi sofos uždangalus atkreipkite dėmesį į jų spalvą, kad ant medžiagos mažiau matytųsi gyvūno plaukai. Jei gyvūnas yra baltos ar pilkos spalvos, reikėtų rinktis šviesius atspalvius, jei tamsių plaukų – tamsesnius atspalvius. Tinkamai parinkus spalvą, ant medžiagos nesimatys  jokių letenų, plaukų ir nagų pėdsakų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *