Home > Buitinė technika > Šaldytuvų remontas Vilniuje ir Kaune

Šaldytuvų remontas Vilniuje ir Kaune

Tikriausiai visi gerai žino, kas yra šaldytuvas. Tai prietaisas kuris naudojamas kiekvienuose namuose. Šaldytuvai gali būti dideli ir maži. Turėti šaldymo kamerą arba būti be jos. Viskas priklauso nuo šaldytuvo modelio. Lietuvoje yra populiarūs šių gamintojų šaldytuvai: AEG, Snaigė, Liebherr, Gorenje. Šios kompanijos gerai žinomos kiekvienam klientui. Ar šaldytuvai dažnai genda? Viskas priklauso kaip jie yra naudojami, tačiau praktika rodo, kad šaldytuvai itin retai genda. Dažniausias gedimas, tai freono skysčio trūkumas. Kuo pasireiškia šis gedimas? Pagrindinis faktorius, tai šaldytuvas nebegali palaikyti reikiamos temperatūros. Toks šaldytuvo gedimas gana greitai sutaisomas ir nekainuoja labai brangiai.

Kiek kainuoja šaldytuvų remontas?

Viskas priklauso nuo gedimo, tačiau šaldytuvų remontas nėra brangus. Kaip jau minėjome dažniausiai reikia užpildyti freono skysčio. Aišku, kartais sugenda ir kitos šaldytuvo detalės. Jeigu jums sugedo šaldytuvas tai galite greitai išsikviesti meistrą, kuris atvyksta į namus. Tiek Vilniuje, tiek Kaune yra daug įmonių, kurios užsiima buitinės technikos remonto darbais. Tokie meistrai gali greitai nustatyti šaldytuvo gedimo priežastį ir ją tinkamai pašalinti.

Kaip išsikviesti šaldytuvo meistrą? Aišku, ko gero geriausias būdas susirasti tokius meistrus, tai yra klausti rekomendacijų pas draugų ar pažįstamų. Tokie meistrai dažniausiai ir dirba pagal rekomendacijas. Jeigu taip nutiko, kad niekas iš pažįstamų negali rekomenduoti meistro, tada rekomenduojame pasinaudoti paieškos sistemomis. Čia greitai rasite ne vieną meistrą, reikės tik rinktis kurį išsikviesti. Specialistai rekomenduoja niekada neskubėti, perskambinkite kuo daugiau meistrų ir jau iš pokalbio matysite kur yra tikri šios srities specialistai. Tikras meistras iš karto išklausinės jūsų kas konkrečiai negerai su šaldytuvu ir netgi telefoninio pokalbio metu galės nustatyti gedimą. Aišku, meistras iš karto galės pasakyti kiek kainuos remontas ir jums tereikės nuspręsti taisyti ar ne. Venkite tokių meistrų, kurie nepasako nieko konkretaus. Tokie meistrais specialiai iškarto nepasako gedimo priežasties, kad būtų priežastis atvažiuoti iki jūsų namų. Vietoje meistras ilgai apžiūrinės šaldytuvą, kažką testuos, kol galiausiai pasakys gedimo priežastį arba blogiausiu atveju rekomenduos šaldytuvą atvežti į jo dirbtuves, kur jis galės tiksliau nustatyti gedimo priežastis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *