Home > Prekyba > Ko negalima vežtis rankiniame bagaže skrydžio metu?

Ko negalima vežtis rankiniame bagaže skrydžio metu?

galanterija, lagaminai

 

Rankinis bagažas yra vienas nedidelis asmeninis krepšys, kuris turi tilpti po kėde, priešais keleivį. Rankinio bagažo svoris 10 kg, keliaiviai eidami per patikrą šiek tiek pagudrauja, storesnius rūbus apsirengia ant savęs, apsiauna sunkesniais batais ir panašiai. Rankiniame bagaže, vežamų skysčių buteliukai gali būti iki 100 ml., jų negalima pasiimti didesnių, jei labai kankina troškulys, vandens galima nusipirkti perėjus patikros zoną. Buteliukai su skysčiais, geliai, pastos, lasjonai, kvepalai, skutimos putos, sriubos, medus, plaukų gėlis ir kt., privalo būti sudėti į permatomą, užspaudžiamą maišelį. NEGALIMA VEŽTIS šaunamuosius ginklus, negalima smailių, aštrių daiktų, kurie gali sužeisti: kirvukų, peilių, strėlių, skalperių ir amato įrankių nes jie gali būti panaudoti kaip duriamieji ar pjaunamieji ginklai, negalima vežtis cheminės ir nuodingos meddžiagos, galinčios kelti grėsmę keleivių ir įgulos saugumui.

Galanterijos prekės

Galanterija – smulkūs aprangos reikmenys, papuošalai ir odos, metalo, tekstilės gaminiai. Galanterijos parduotuvėse- madingos įvairios paskirties ir kainų prekės, moteriai jos suteikia individualumo ir žaismingumo. Nuo senų laikų gaminiai iš natūralios odos turėjo didelę paklausą, šiai dienai gaminama dirbtinė oda iš pažiūros ji beveik nesiskiria nuo natūralios savo kokybe ir devėjimosi savybėmis. Galanterijos prekės gaminamos iš šiuolaikinių sintetinių medžiagų, yra tvirta, lengva, nebrangi, ji pirkėjus patraukia savo spalvomis, raštais ir formomis.

Kelioninės rankinės

Kelioninė rankinė gali turėti vieną ar dvi rankenas, uždaroma su užtrauktuku, segtuku arba paprasčiausiai suveriamos, kartais gali turėti spyną. Rankinės būna moteriškos, vyriškos, įvairių dydžių ir formų. Tinkamai pasirinkta rankinė jūsų kelionę pavers malonia išvyka, o didelė ir nepatogi rankinė gali tapti našta visą kelionės laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *