Home > Baldai > Klasikiniai šviestuvai svetainėje

Klasikiniai šviestuvai svetainėje

Tinkamai parinktas namų apšvietimas, stilingi ir originalūs šviestuvai gyvenamajai erdvei suteiks jaukumo, funkcionalumo ir elegancijos. Klasikiniai šviestuvai buvo, yra ir liks kambario ašimi, interjero akcentu, kuris įtvirtina bendrą stilistiką, kuria jaukumą ir apšviečia erdvę. Krištolas, keramika, metalas, natūrali kriauklė, akrilas- iš šių ir kitų medžiagų pagaminti šviestuvų gaubtai džiugina kokybe ir ilgai tarnauja. Rinkdamiesi tinkamą šviestuvą, atkreipkite dėmesį į lubas- aukštesnėms rekomenduojama įsigyti masyvesnį šviestuvą, žemesnėms- smulkesnį. Taip pat atsižvelkite ir į kambario dydį.

Šviestuvų rūšys

Šviestuvų asortimentas išties gausus, kad šviestuvą išsirinkti būtų paprasčiau, pirmiausia reikėtų apsispręsti, kokios rūšies produktas yra reikalingas.

• Pakabinami šviestuvai ir sietynai- tai viena gausiausių kategorijų, paprastai jie tinkami montuoti bet kokiose patalpose, o modelių gausa suteikia pasirinkti geriausiai derantį variantą ir išlaikyti norimą patalpų stilių.
• Lubiniai ir lubiniai taškiniai šviestuvai puikiai tinka kuriant išskirtinį interjerą svetainėje, ar siekiant originalių apšvietimo sprendimų kitose patalpose.

Sietynai

Žmonės šiandien renkasi minimalistinį neperkrautą dizainą, todėl nenuostabu- žvilgsnis į sietynus krypsta tik ypatingais ir išskirtiniais atvejais. Taip yra todėl, kad sietynai vis dar siejami su didele prabanga. Nepaisant masyvumo, sietynai tinka ir aukštų ir vidutinių lubų erdvėms. Jų pagalba visą erdvę užliesite jaukia šviesa. Šio tipo šviestuvai tvirtinami prie lubų, todėl, išsaugosite sienas, mat nereikės tvirtinti sieninių šviestuvų. Tai aktualu tiek namuose, tiek restoranuose ar viešbučiuose.

Sietynų privalumai

Vietos taupymas- vienas didelis šviestuvas apšviečia visą erdvę, skirtingai nei kito tipo šviestuvai, kuriuos būtinai reikia komplektuoti po kelis. Sietynas yra tarsi meno kūrinys, juo nesunku perteikti erdvės charakterį ir norimą nuotaiką. Tai- erdvės dėmesio traukos centras, masyvus akcentas. Sietynai skleidžia šiltą šviesą kuri apgaubia aplinką malonia, romantiška atmosfera, ko negali perteikti tipinis lubinis ar pakabinamas šviestuvas. Jei sietynas yra su kristalais jie papildomai padaro šviesos lūžius, sukuria šviesos žaismą, pagyvina aplinką. Šio tipo šviestuvai gali būti tiek elegantiški ir minimalistiniai, tiek netikėtų formų, tiek klasikiniai, tradicinio, pakabintų žvakių modelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *