Home > Interjeras > Kaip apstatyti buitinę techniką darbo kambaryje su stoglangiu?

Kaip apstatyti buitinę techniką darbo kambaryje su stoglangiu?

Kas galėtų protingai patarti kaip sudėlioti kambaryje buitinę techniką, baldus ir daiktus taip kad būtų gražus žiūrėti ir patogu naudotis? Tik žmonės kurie su tuo jau susidūrė ir išbandė įvairius variantus arba interjero dizaineriai kurie per savo karjerą davė tiek patarimų savo klientams ir žino kas veikia geriausiai. Suplanuoti sustatyti daiktus kambaryje su stoglangiais nėra taip paprasta, nes norisi ir funkcionalumo ir turėti dar laisvos vietos tam tikrai veiklai ar bent jau nors minimaliai erdvei užtikrinti.

Antrame aukšte gali būti įrengtas ne tik miegamojo kambarys, dušas, darbo kambarys, kad ir kokia būtų jo paskirtis, svarbiausia yra estetika, tvarka ir funkcionalumas.

Stoglangių išdėstymas

Priklausomai nuo stoglangių išdėstymo kambaryje, vietas po jais geriausia palikti neužstatytas nei baldų nei jokios technikos tam kad būtų patogu prieiti ir atidaryti. Vertingiausia po jais pastatyti rašomąjį stalą, fotelį ar sofą, tai ra tokios vietos kur labiausiai reikia natūralios šviesos nes čia mes skaitome knygas, mokomės, mezgame ar naudojame kompiuterį. Nepamirškite dar vieno dalyko, ten kur montuojami stoglangiai, apačioje turi būti ir šildymo sistema, radiatoriai, jų negalima uždengti arba užstatyti nes tai blokuos šilumą ir kambaryje netolygiai pasiskirstys šiluma. Jei nežinote kaip pasielgti geriau paklauskite specialistų, meistrai patars kaip reikia daryti teisingai.

Kambario ploto panaudojimas

Nuo kambario aukščio priklauso kaip pavyks išnaudoti grindų ir sienų plotą. Nepatogias kambario vietas, nišas arba kampus galite palikti lentynoms arba spintelėms, kuriose sudėsite buitinės technikos prietaisus. Jei norite turėti daugiau vietos apačioje, visus retai naudojamus dokumentus, segtuvus, knygas sudėkite į viršutines lentynas. Būdų išnaudoto grindų plotą yra keletas, vienas iš variantų – palikti kambario vidurį laisvą ir laisvą praėjimą link durų arba atvirkščiai, koncentruoti veiklos vietą kambario centre ir pakraščius palikti laisvus. Nepaisant to kad per stoglangius į kambarį pateks daug natūralios šviesos, vietas kurios yra šešėlyje reikia aprūpinti tinkamo galingumo šviestuvais nes vakare galite jausti šviesos trūkumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *