Home > Buitinė technika > Kur naudojami pramoniniai oro kompresoriai?

Kur naudojami pramoniniai oro kompresoriai?

Pramoniniai oro kompresoriai yra naudojami gamybos procesuose, kad būtų užtikrintas normalus oro tiekimas įvairioms liejimo įrangoms ir fabrikams. Įmonių tikslas yra sumažinti išlaidas, efektyviai naudojant energijos gamybos procesus. Oro suspaudimo srityje, oro suspaudimo gamyba yra viena iš energijos vartojimo sričių, kurioje galima pasiekti didesnį efektyvumą. Pramoniniai oro kompresoriai yra labai svarbūs gamybos procese, nes jie užtikrina sklandų ir efektyvų gamybos procesą. Be to, naudojant aukštos kokybės pramoninius oro kompresorius, galima užtikrinti kokybę ir saugumą, ypač maisto ir medicinos pramonėje.

Oro kompresoriai yra prietaisai, skirti suspausti orą, dujas ar garą. Tad, oro kompresoriai yra skirtingų tipų.

Stūmokliniai oro kompresoriai yra, siekiant užtikrinti mažą našumą (iki 1,5 m³/min). Stūmokliniai oro kompresoriai yra suskirstyti į tris pagrindinius tipus: oro kompresorius su tiesioginiu variklio pavara, oro kompresorius su diržinės pavara, tepamas oro kompresorius su diržinės pavara.

Sukamieji sraigtiniai oro kompresoriai yra dar vienas populiarus oro kompresorių tipas. Šie įrenginiai suspaudžia orą dėl dvejų sukamųjų rotorių su šakotomis grandinėmis, kurios sukasi vienas prieš kitą, sukimosi. Šie oro kompresoriai yra, siekiant užtikrinti gerą našumą ir dažniausiai yra nuomojami ar parduodami didelės pramonės įmonės. Sukamieji sraigtiniai oro kompresoriai yra patikimi ir efektyvūs, o jų talpa gali siekti iki 500 litrų.

Metaliniai oro kompresoriai yra patvarūs ir ilgaamžiški įrenginiai. Kompresoriaus metalinė dėžė užtikrina jo ilgaamžiškumą ir patvarumą. Daugelis metalinių oro kompresorių yra atsparūs korozijai ir dilimui, o tai yra svarbu, ypač jei kompresorius naudoja pramonėje ar statybose. Be to, metaliniai oro kompresoriai dažnai turi didelį našumą ir efektyvumą, todėl jie yra populiarūs tarp pramonės ir statybos specialistų. Daugiau apie šiuos prietaisus galima sužinoti nuorodoje kompresoriucentras.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *