Home > Transporto priemonės > Ar sudėtinga įsirengti elektromobilio krovimo stotelę prie namo?

Ar sudėtinga įsirengti elektromobilio krovimo stotelę prie namo?

Ekologiški elektromobiliai tampa vis populiaresni. Visame pasaulyje sulaukiama vis didesnio potencialių klientų, kurie vis rimčiau investuoja į elektromobilį. Kodėl? Dėl ekonominių ir ekologinių priežasčių. Pati transporto priemonė nėra vienintelė investicija, apie kurią turėtume galvoti pirkdami. Taip pat yra baterijų įkrovimo aspektas.

Kasmet atsiranda vis daugiau stotelių ir punktų, suteikiančių galimybę įkrauti automobilį elektra. Tačiau verta įsitikinti, kad turite nuolatinę prieigą prie jo.

Ar planuojate savo namuose įsirengti elektromobilio krovimo stotelę?

Jei turite atitinkamų kategorijų kvalifikaciją, tuomet esate tinkamai pasiruošę patys sumontuoti įkroviklį. Kitu atveju šią užduotį patikėkite elektrikui, turinčiam kvalifikaciją šioje srityje. Patikėję užduotį profesionalams, galite būti tikri, kad įkroviklis bus tinkamai ir saugiai sumontuotas. Tai taip pat padės išvengti gedimų ateityje. Atminkite, kad kai kurių įkroviklių garantija netenka galios, jei juos įdiegs ne licencijuotas elektrikas.

Kur rasti tinkamą įmonę, kuri montuoja įkroviklius elektromobiliams?

Geriausia naudoti įkroviklio gamintojo arba pardavėjo rekomenduojamą montuotoją. Patyrę pardavėjai pasakys, kokį įkroviklį pasirinkti, o dažnai rekomenduoja montuotoją, turintį patirties su konkrečiu gaminiu.

Kaip atrodo automobilių įkrovimo stotelės montavimo procesas ir kiek tai trunka?

Prieš pirkdami visada įsitikinkite, ar namo elektros instaliacija yra pritaikyta tiekti atitinkamų parametrų galią ir turite atitinkamą galios rezervą. Norėdami tai padaryti, nufotografuokite namų skirstytuvus ir stoties surinkimo vietą ir nusiųskite juos specialistui. Taip pat galite pakviesti jį apsilankyti jūsų namuose.

Prireikus elektrikas atliks reikiamus elektros instaliacijos pakeitimus, didesnio skerspjūvio laidus nuves į montavimo vietą. Galimų pakeitimų laiką ir kainą sunku įvertinti ir priklauso nuo konkrečių sąlygų. Pačio įkroviklio montavimas paprastai trunka apie 2-4 valandas ir apima sujungimų atlikimą, įkroviklio sumontavimą ir jo paleidimą. Sumontavus tereikia perskaityti įrangos vadovą ir pradėti juo naudotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *