Home > Buitinė technika > Kokį dujinį šildytuvą namams išsirinkti?

Kokį dujinį šildytuvą namams išsirinkti?

Dšildytuvai namams ir kokios jų rūšys? Gali būti dujinis oro šildytuvas ir buitinis dujinis šildytuvas. Dujinis šildytuvas gali būti labai efektyvus sprendimas norint greitai ir ekonomiškai apšildyti didelę erdvę. Tačiau yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti naudojant dujinį šildymą, įskaitant geriausio tipo pasirinkimą, tinkamo šildytuvo dydį ir dujinių prietaisų saugos aspektus. Paaiškiname, kuo skiriasi dūmtakiai ir nešiojamieji šildytuvai, ir pateikiame keletą patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Ar jums tinka dujinis šildytuvas?

 

Kai svarstote, kaip šildyti savo namus, ar vieną kambarį, ar visą namą, yra daug galimybių. Pavyzdžiui, jei turite savo saulės baterijas, elektrinis šildymas (pvz., atvirkštinio ciklo oro kondicionierius ar kiti tipai) tikriausiai yra daug ekonomiškesnis nei šildymas dujomis. Dujinis šildymas gali būti veiksmingas pasirinkimas, o kai dujų kaina yra tinkama, taip pat gana ekonomiškas pasirinkimas. Kita vertus, dujinis šildymas gali sukelti pavojų sveikatai; Žiūrėkite toliau pateiktą informaciją apie sveikatos problemas. Taip pat yra saugos sumetimų, tačiau juos galima išspręsti tinkamai sumontavus ir prižiūrint šildytuvą. Dujos taip pat yra neatsinaujinantis išteklius, kurio ilgalaikė kaina gali būti neaiški.

Nešiojamieji arba dūmų dujiniai šildytuvai negali būti montuojami patalpoje, kuri yra per maža jų vardinei galiai dėl išmetamų teršalų. Dujinio šildytuvo galia yra šilumos energijos kiekio, kurį jis gali išleisti, matas megadžiauliais per valandą (MJ/h). Norėdami greitai pašildyti, pasirinkite didžiausią talpą, atitinkančią kambario dydį. Mažesnės galios šildytuvas vis tiek gali šildyti kambarį, bet bus lėtesnis. Kai įvertinsite šiuos veiksnius ir nuspręsite, kad dujinis šildytuvas yra tinkamas būdas, peržiūrėkite galimus tipus ir dydžius.

Kai nuspręsite, kad jums reikia dujinio šildytuvo, turėsite apsvarstyti jo dydį. Perteklinės išlaidos didesniam dujiniam šildytuvui, nei reikia, reiškia iššvaistytas lėšas iš anksto ir didesnes einamąsias išlaidas. Nepakankamos išlaidos reiškia, kad negalite tinkamai šildyti kambario. Kiek vietos šildote? Dujinio šildytuvo šildymo pajėgumo matavimas yra ne tik kambario dydis, bet ir tai, kaip greitai šildytuvas gali sušildyti erdvę. Norėdami nuspręsti, kokio dydžio šildytuvo jums reikia, naudokite kWh šilumos galią mūsų dujinių šildytuvų apžvalgoje. 1 kWh apytiksliai sušildo 10 kvadratinių metrų. Tam yra daug įspėjimų ir kintamųjų. Klimato zona, kurioje gyvenate, jūsų lubų aukštis, ar šalia šildomos patalpos yra šildomos, ar turite izoliaciją, ar į kambarį patenka tiesioginiai saulės spinduliai, kokie dideli langai ir ar juose yra tvirtos užuolaidos, yra dvigubi stiklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *