Home > Šildymo įranga > Kodėl verta namus šildyti kietu kuru?

Kodėl verta namus šildyti kietu kuru?

Kodėl verta namus šildyti kietu kuru

Žiema jau visai netoli, todėl laikas vėl įjungti šildymo sistemas ir atsisveikinti su karštais vasaros vakarais. Daugeliui namų savininkų temperatūros kritimas gali kelti rūpesčių: namai, kuriuos reikia šildyti, reiškia, kad reikia apmokėti sąskaitas už energiją. Taigi, nesvarbu, ar jūsų katilas jau neveikia, ar tiesiog norite atnaujinti centrinio šildymo sistemą, kaina ir efektyvumas yra pagrindiniai veiksniai, į kuriuos norėsite atsižvelgti prieš investuodami. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip taupyti pinigus, ir paaiškinsime, kodėl šią žiemą turėtumėte rinktis kietojo kuro šildymo sistemas – ekonomišką būdą išlaikyti šilumą. Daugiau informacijos apie skirtingus kietojo kuro katilus: zyz24.lt.

Didėjančios dujų ir elektros energijos kainos

Karšto vandens sistemos šildymas naudojant įrengtą vandens šildymo katilą iš tiesų kainuoja nedaug, palyginti su brangiai kainuojančiomis suskystintomis dujomis ar elektra. Nors per pastaruosius kelis dešimtmečius anglių ir kito kietojo kuro kaina išaugo, procentinis padidėjimas yra minimalus, palyginti su dujų ir elektros kainų šuoliu. Be to, patys dujiniai, elektriniai ar kito tipo katilai dažnai kainuoja itin daug, o šių katilų eksploatacija taip pat yra brangesnė.

Prieinami kietojo kuro šaltiniai

Prieš užsakant kurą verta pasitarti su kaimynais ar draugais, gyvenančiais netoliese, nes pirkdami kurą urmu galite gauti įspūdingą nuolaidą. Pats kietasis kuras yra pigesnis už skystąjį, todėl galite sau leisti investuoti į kokybiškus produktus, kad jūsų sistemos veiktų sklandžiai.

Padidinkite bendrą savo namų vertę

Naujos, efektyvios šildymo sistemos įdiegimas jūsų namuose yra įrodytas būdas padidinti jų rinkos kainą. Negalima paneigti, kad šis įrengimas yra mokamas, tačiau būkite tikri, kad greitai padengsite šias išlaidas ir padidinsite savo turto vertę. Kietojo kuro šildymo sistemos eksploatavimo išlaidos yra nedidelės, todėl jūsų namuose ne tik bus visada šilta ir jauku, bet ir sumažės kondensato bei pelėsio kiekis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *