Home > Buitinė technika > Kojų masažinė vonelė

Kojų masažinė vonelė

Masažinė kojų vonelė – tai atpalaiduojantis ir efektyvus būdas, kuris patenkina visus kojų poreikius. Pirmiausia tai šis metodas padeda užmiršti kojų ir pėdų skausmą. Šiltas vanduo, druskos bei eteriniai aliejai padeda atsipalaiduoti. Proe šios procerūros dar galima atlikti pėdų šveitimą, masažavimą ir detoksikaciją, valymą, pėdų tepimą losijonu ir galiausiai nagų lakavimą. Tokio tipo vonelės yra dažnai naudojamos grožio salonuose. Jų pagalba yra detoksikuojami kūno toksinai ir padidinama energija, ištvermė ir suteikiamas atpalaidavimas. Šią procedūra tikrai galima atlikti ir namuose. Ją rekomenduojama atlikti bent kartą per dvi dienas, kad jūsų kojos ir kūnas atsigautų ir būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Masažinių kojų vonelių privalumai: naudinga žmogaus kraujotakai: kraujo apykaita pagerėja. Taip pat žinoma, kad, naudodami šias voneles, galite iš naujo suaktyvinti medžiagų apykaitą, palaikyti atsipalaidavimo balansą ir pilnaverį gyvenimą be skausmo. Masažinės kojų vonelės padeda sušvelninti stresą: yra žinoma, kad gali padėti sumažinti susikaupusį visos dienos stresą ir įtampą ir atpalaiduoti. Naudinga sumažinant artrito skausmą. Yra žinoma, kad tokia procedūra gali padėti atsikratyti įtampos raumenyse ir sąnariuose. Taigi, žmonėms, kurie kenčia nuo artrito, kojų masažinės vonelės gali būti labai naudingos, ypatingai jeigu tai yra atliekama ryte ir vakare. Tokiems žmonės taip pat rekomenduojama naudoti jūros dumblius, kurie, kaip žinoma, mažina skausmą ir padeda gydyti artritus. Kojų masažinės vonelės padeda sumažinti galvos skausmą: nes nervų taškai randami kojose; lengvas pėdų masažas procedūros metu stimuliuoja juos ir padeda gydyti tokius simptomus kaip galvos skausmas, migrena ir kt. Pėdų masažas yra naudingas rūgštingumui ir virškinimo gydymui: rūgštingumas ir virškinimo sutrikimas taip pat gali būti gydomas pėdų masažo pagalba. Taip pat tai yra naudinga gydant nemigą. Žinoma, kad kojų masažas padeda tinkamai miegoti ir mažina nemigos simptomus.Tai padeda detoksikacijai: pėdų masažo pagalba yra padedama organizmui atsikratyti toksinų. Pėdų detoksikacija padeda kepenų ir inkstų detoksikacijai. Visa tai padeda palaikyti pH balansą organizme, padeda pašalinti spuogus ir raukšles, stiprina imuninę sistemą ir tt.

Atlikus pėdų masažą, naudojant kojų masažines voneles, rekomenduojama pasilepinti ir pėdų SPA. Pagrindiniai įrankiai, naudojami pėdų SPA apima nagų kirpimo mašinėles, kirpimo žnyples, odelių stūmiklius, žirkles, pemzos akmenius. Visa ši įranga padeda atsikratyti šiurkščiais pėdų plotais.
Taigi, mylėkite save ir lepinkite savo kojas masažinių vonelių pagalba. Kojų masažine vonele gali mėgautis kiekvienas, nes tai nėra labai brangus malonumas, o atsipalaiduoti verta, nes geras poilsis padeda atgauti jėgas ir pailsinti mintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *