Home > Prekyba > Kaip surasti pasiklausymo blakę namie?

Kaip surasti pasiklausymo blakę namie?

Karantino laikotarpiu daugelis ne tik samdomų darbuotojų persikėlė dirbti į namus, tačiau nemažai verslininkų, įmonių vadovų. Ne paslaptis, kad darbo kambaryje vyksta itin svarbūs ir reikšmingi pokalbiai, o galbūt ir neatidėliotini susitikimai svarbiausiais verslo klausimais.

Ne vien karantino metu, bet ir apskritai, verslo atstovai savo namuose kartais aptinka netikėtų radinių, paliktų tikriausiai ne pačiais geriausiais tikslais. Todėl pasiklausymo įrangos paieška jų namuose ir įmonės kabinetuose yra nereta patirtis šios srities specialistams.

Kartais vadinamąją blakę surasti galima ir patiems, tiesiog reikia žinoti keletą detalių, kaip surasti pasiklausymo blakę. Tai galima padaryti tiesiog fiziškai apžiūrint tam tikras vietas. Dažniausiai jos paliekamos po stalviršiu, lentynose, stalčių vidaus viršutinėje dalyje ar šviestuvuose. Tai yra greičiausias ir paprasčiausias būdas palikti tokį pasiklausymo įrenginį. Ir tai dažniausiai vyksta tokiose vietose, kaip namai, kuriose nėra galimybės sumontuoti sudėtingesnę pasiklausymo įrangą. Tokiu atveju, atidžiai panaršius visus kampelius, radinių galima rasti ir be specialistų pagalbos.

Namuose blakę surasti neretai prašo ir moterys, kurios jaučiasi sekamos savo esamų vyrų arba po skyrybų. Tokiu atveju pasitaiko atvejų, kad įranga būna labai gerai užmaskuota ir ją surasti be specialios įrangos nėra taip paprasta.

Šiuolaikinė sekimo įranga gali būti pati įvairiausia – nuo elementaraus įrenginio, kuriuos rinkoje įsigyti galima be laisvai didelių sunkumų. Iki skaitmeninio įrašymo prietaisų, radijo mikrofonų ir vaizdo siųstuvų, kurie naudojami profesionaliam pasiklausymui. Jie fiksuoja informaciją ir siunčia ją radijo kanalais bei kitokio tipo ryšio linijomis, todėl būna gerai užmaskuoti ir aptinkami ne taip lengvai. Jie gali būti įmontuoti į rašiklius, USB raktus, pakrovėjus ar imituojantys priešgaisrinės ar apsaugos signalizacijos daviklius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *