Home > Baldai > Buitinė technika: kainos Lietuvoje ir užsisakant iš užsienio

Buitinė technika: kainos Lietuvoje ir užsisakant iš užsienio

Buitinė technika lengvina daugeliui gyvenimą, tad visiškai natūralu, kad šiais laikais sunkiai rasite žmogų, kuris nori gyventi be skalbimo mašinos arba šaldytuvo. Tiesa, kai reikia pirkti naują techniką – dažniausiai tenka tvarkytis su labai plačia pasiūla, palyginti kuo daugiau galimybių, galiausiai nuspręsti – ar Jums labiausiai patinka lietuviški, ar užsienietiški gaminiai.

Baldai iš užsienio – brangesni?

Perkant iš užsienio kainos gali būti didesnės dėl eksporto išlaidų, tačiau daugeliui žmonių, kuris tikisi kokybės – kaina ne visada yra prioritetas. Žinoma, ne visada eksportas kainas padaro tiek, kad atrodytų, jog pirkti iš užsienio gamintojų nėra verta. Lietuviški gaminiai taip pat gali būti ir tikrai yra labai brangūs, tad labai dažnai kainas lemia kiti aspektai, o ne tai iš kurios šalies baldas pasiekė mūsų namus.

Technikos sudėtis ir funkcijos

Tiek Lietuvos, tiek kitų šalių gamintojai dažniausiai stengiasi kurti tokią techniką, kurios komponentai būtų pačios geriausios kokybės. Juk tai garantuoja ilgaamžiškumą ir tuo pačiu kokybę, kurios taip tikisi pirkėjai. O kai lūkesčiai yra patenkinami – dažniausiai tampama tam tikro prekinio vardo mylėtoju ir perkamas ne vienas daiktas. Akivaizdu, kad kiekvieno verslininko tikslas yra ugdyti lojalių klientų ratą, kuriems jokio skirtumo – kas yra gamintojas, nes svarbiausia – kokybė bei funkcionalumas.

Daugiau dėmesio skirkite garantijai

Galiausiai, buitinė technika dažniausiai yra garantija, tad žiūrėkite, kad ji būtų teikiama Jums patrauklioje vietoje. Blogiausia, kai garantija teikiama toje šalyje, kur ir technika buvo gaminama, kadangi dažniausiai pasinaudoti nemokamo remonto paslaugomis… taip ir netenka.
Geros kokybės buitinė technika tarnaus Jums ne vienerius metus, tad visada verta investuoti daugiau, jeigu tik įsigyta produkcija bus geresnės kokybės arba turės daugiau funkcijų. Žinoma, kaina tikrai nebūtinai lemia kokybę, tad skaitykite kitų žmonių patirtis ir esame tikri, kad Jūsų namuose esanti buitinė technika ne tik patenkins poreikius, tačiau net ir juos pranoks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *