Home > Prekyba > Paprastai naudojama antivirusinė programa

Paprastai naudojama antivirusinė programa

Tikriausiai daugelis nustebsite sužinoję, kad pirmasis kompiuterinis virusas, galintis pasidauginti, buvo sukurtas dar 1949 metais! Ir jį anuomet sukūrė vienas iš Ilinojaus universiteto mokslininkų, kompiuterinių mokslų specialistas. Tačiau kompiuterinėse sistemose kompiuterių virusas pasirodė tik po gero dvidešimtmečio, kuris tuo metu nebuvo skirtas pakenkti.

Deja, tačiau ne visi virusai yra nekalti, kai kurie iš jų yra itin agresyvūs ir ne taip lengvai įkandami įprastoms antivirusinėms programoms. Daugelis iš jų gali ilgą laiką veikti jūsų kompiuteryje jums nežinant, kenkdamos pamažu, trikdydamos kompiuterio ar serverio darbą. Tačiau blogiausia, kas gali nutikti, tai gali visiškai sunaikinti jūsų kompiuterio kietąjį diską ir jame esančius visus dokumentus. O štai prieš keletą metų aptiktas virusas, kurio įvykdyta ataka prieš Ukrainos elektros skirstomuosius tinklus padarė neapsakomą žalą pusei Kijevo.

Tiesa, pastebima, kad mūsų šalyje savo kompiuteriams apsaugoti dar vis nėra teikiama tiek daug dėmesio. Žinoma, kalbame ne apie įmonių kompiuterines sistemas ir darbuotojų kompiuterius, o apie asmeninius kompiuterius. Tačiau kol nesame su tuo susidūrę ir patyrę rimtesnių nuostolių, antivirusinė programa atrodo nėra labai svarbus dalykas. Tačiau taip galvoti jau nebereikėtų ir būtina keisti požiūrį, tiek į kompiuterių apsaugojimą, tiek ir mobiliųjų įrenginių.

Apsaugos programos tinka visiems įrenginiams bei visoms operacinėms sistemoms be išimties. Turėdami antivirusinę programą savo įrenginiuose galėsite visiškai saugiai naršyti internete, atsiskaityti už pirkinius naudojantis elektronine bankininkyste. Ši apsaugos programa greitai nuskaito ir aptinka įvairaus pobūdžio grėsmes – virusus, programas. Jūsų duomenys saugiai užšifruojami, todėl kortelių numeriai ar prisijungimo slaptažodžiai tampa neprieinami įsilaužėliams. Antivirusinė programa prisijungia prie jūsų naršomų svetainių, todėl apsaugo jūsų įrenginį nuo bet kokio kenkėjiško failo ar nuorodos atidarymo ar parsiuntimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *