Home > Šildymo įranga > Oras – oras šilumos siurblių privalumai

Oras – oras šilumos siurblių privalumai

Oras - oras šilumos siurblių privalumai

Šilumos siurbliai oras-oras veikia lauko ore esančią šiluminę energiją paverčiant į patalpas tiekiamą šilumos energiją. Šis procesas atliekamas naudojant šaltnešį, kuris cirkuliuoja tarp išorinio ir vidinio siurblio blokų. Išorinis blokas ištraukia šilumą iš lauko oro ir perduoda ją vidaus blokui, kuris vėliau šildo patalpas.

Šilumos siurblių oras oras struktūra susideda iš dviejų pagrindinių dalių – lauko bloko ir vidinio bloko. Lauko bloke yra ventiliatorius, kompresorius ir šilumokaitis, kurie leidžia gauti šilumą iš lauko oro. Vidinis blokas yra atsakingas už šilumos paskirstymą į kambarius per oro tiekimą. Taip pat verta paminėti, kad oras-oras šilumos siurbliuose yra oro filtras, kuris leidžia išvalyti patalpų orą.

Oras-oras šilumos siurblys ir oro kondicionavimas

Šilumos siurblys oras-oras atlieka dvejopą funkciją – ir šildo patalpas, ir vasarą jas vėsina. Dėl to vienas įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus, užtikrinant šiluminį komfortą bet kokioje situacijoje. Šilumos siurbliai oras-oras skirti veikti ekstremaliomis sąlygomis, net ir esant iki -25 °C temperatūrai, neprarandant efektyvumo.

Šilumos siurblio oras-oras įrengimo privalumai

Šilumos siurblio oras-oras montavimas suteikia daug praktinės naudos. Pirma, tai sprendimas, leidžiantis vienu įrenginiu naudotis ištisus metus. Dėl to kambarius galime ne tik šildyti žiemą, bet ir vėsinti vasarą. Tai labai patogus ir ekonomiškas sprendimas, dėl kurio nereikia atskirų šildymo ir vėsinimo sistemų.

Dar vienas šilumos siurblio oras-oras įrengimo privalumas – galimybė filtruoti orą ir valdyti jį per Wi-Fi. Daugelyje modelių oras-oras šilumos siurblių yra įrengti specialūs filtrai, kurie valo orą nuo dulkių, žiedadulkių ir kitų teršalų. Dėl to savo kambariuose galime mėgautis švariu ir sveiku oru. Be to, daugelį įrenginių galima valdyti mobiliąja programėle arba nuotoliniu būdu internetu, todėl galime visiškai valdyti savo šildymo sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *