Home > Prekyba > Kokių saugos priemonių namams imtis vasarą?

Kokių saugos priemonių namams imtis vasarą?

Elektronines apsaugos sistemos – tai sistemos, kurias turėtų turėti kiekvienas namas. Ne taip seniai, kad turint namų apsaugos sistemą reikėjo užsiregistruoti įmonėje, kuri į jūsų namus nusiųs profesionalų montuotoją, kuris gręžtų jūsų sienų skyles ir laidus laidų namuose. Daugeliu atvejų įranga buvo nemokama, tačiau kaip sandorio dalį turėjote įsipareigoti sudaryti daugiametę stebėjimo sutartį. Vis dar yra keletas saugos kompanijų, kurios pasiųs konsultantą į jūsų namus, kad sukonfigūruotų specialiai jūsų namams pritaikytą sistemą, o tada pasiųs profesionalų komandą, kad įdiegtų viską, bet vis daugiau įmonės siūlo „pasidaryk pats  namų apsaugos sprendimus.

Naudodamiesi „pasidaryk pats“ sistemomis, viską užsisakote internetu, o įmonė išsiunčia jums įrangą kartu su nuosekliomis diegimo instrukcijomis. Šias sistemas galite stebėti patys naudodamiesi mobiliąja programėle, tačiau daugelis „pasidaryk pats“ įmonių taip pat siūlo lanksčius profesionalių stebėjimo planus be sutarties. Perskaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie „pasidaryk pats“ namų apsaugos sistemos pirkimą ir įdiegimą.

 

Pasidaryk pats apsaugos sistemų tipai. Pasidaryk pats namų apsaugos sistemos yra visų formų ir dydžių. Kai kuriose sistemose yra LCD ekranas, kuris yra sistemos smegenys. Skydelis paprastai montuojamas ant sienos centrinėje jūsų namų vietoje ir bevieliu ryšiu jungiasi prie jūsų namų tinklo. Daugumoje šių skydelių naudojami talpiniai jutikliniai ekranai ir juose yra keli radijo imtuvai, leidžiantys belaidžiu būdu valdyti „Wi-Fi“, „Z-Wave“, „Zigbee“ ir „Bluetooth“ jutiklius bei namų automatikos komponentus. Daugumoje skydų taip pat yra korinis radijas, jungiantis juos su stebėjimo centru, jei užsiprenumeruojate profesionalų stebėjimo planą, ir juose beveik visada yra garsiakalbis ir mikrofonas, skirtas abipusiam ryšiui su stebėjimo agentu. Korinis radijas taip pat naudojamas atnaujinti sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *