Home > Šildymo įranga > Kiek kainuoja įsirengti kondicionierių?

Kiek kainuoja įsirengti kondicionierių?

Greičiausiai visi, įsirenginėjantys ar renovuojantys namus, pritars, jog išlaidų šiame gyvenimo etape tikrai netrūksta. Kainuoja viskas: šilumos siurblys, boileris, rekuperacinė sistema ar kondicionierius. Turėkite omenyje, jog būtent pastarasis prietaisas yra labai svarbus, kadangi jis padeda palaikyti komfortišką temperatūrą namuose. Nors pagrindinė jo funkcija – patalpų vėsinimas, tačiau taip pat jis gali veikti ir atvirkštiniu režimu – patalpas šildyti. Būtent dėl to šiuo įrenginiu savo namus rekomenduojama papildyti kiekvienam. Visgi, jei jus domina, kiek visa tai kainuotų ir nuo ko priklauso kondicionieriaus įrengimo kaina, šis straipsnis kaip tik jums. Jame aptarsime pagrindinius aspektus, kuriuos reikėtų žinoti kiekvienam, ieškančiam kondicionieriaus.

Kondicionieriaus tipas

Visų pirmiausia, reikėtų nuspręsti, kokio tipo kondicionierius jums yra reikalingas. Kadangi įrenginiai gali būti kelių skirtingų tipų, rekomenduojame susipažinti su jais ir savybėmis, kuriomis kiekvienas iš jų pasižymi:

  • Tai – pats populiariausias kondicionierių tipas, kadangi šie įrenginiai gali būti lengvai pritaikomi bet kurioje patalpoje, pasirenkant norimą jo galingumą – ar tai būtų miegamojo kambarys, ar ofisas, ar restoranas. Taip pat tokį kondicionierių gana nesunku įrengti.
  • Kaip galima suprasti iš pavadinimo, tai – kondicionieriai, kurie yra montuojami lubose. Jie yra puikus pasirinkimas tuo atveju, jei erdvė, kurią norite kondicionuoti, yra labai didelė, o taip pat jei nenorite, jog įrenginys užimtų papildomai vietos.
  • Šių kondicionierių veikimo principas yra gana paprastas – šaltas oras patalpas pasiekia ir jose pasiskirsto vėsinimo kanalais. Tai – itin pasitarnauja tuo atveju, jei norima vėsinti kelias patalpas, kadangi reikalinga tik viena sistema, o aptarnaujami keli kambariai ar erdvės.
  • Šie įrenginiai nereikalauja jokio papildomo įrengimo, kadangi jie yra pastatomi ir, prireikus, gali būti lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą.

Priklausomai nuo to, kokį kondicionieriaus tipą pasirinksite, jo kaina gali skirtis. Jei norite apžiūrėti visą jų siūlomą asortimentą, pasižvalgykite čia – https://pigu.lt/lt/kondicionieriai, kur geras kainos ir kokybės santykis garantuotas.

Kondicionieriaus galingumas ir papildomos funkcijos

Žinoma, tai, kiek kainuos kondicionierius, priklauso ne tik nuo įrenginio tipo, bet ir nuo jo galingumo. Jei norite tiksliai jį nustatyti, tiesiog atsižvelkite į patalpos dydį – išmatuokite patalpos kvadratūrą bei pasidomėkite, koks yra įrenginio vėsinimo pajėgumas. Galimų variantų tikrai ne vienas, tad nesunkiai rasite reikiamo galingumo kondicionierių. Tiesa, daugelis gamintojų turi specialias lenteles, kuriomis naudojantis galima nesunkiai nustatyti, kokio galingumo ir dydžio kondicionierius jums būtų tinkamiausias. Taip pat pasidomėkite, kaip kondicionierius yra valdomas – pultelio pagalba, o galbūt išmaniuoju telefonu, kas suteikia dar daugiau patogumo.

Montavimas

Jei pasirinksite tokį kondicionierių, kuriam reikalingas montavimas, turėkite omenyje, jog šių darbų kaina gali skirtis, priklausomai nuo to, koks yra komunikacijų ilgis tarp vidinio ir išorinio blokų, koks yra lauko bloko laikiklio tipas, kokiame aukštyje reikalingas kondicionieriaus įrengimas bei kita. Nors tam tikrus kondicionierius įmanoma įsirengti ir patiems, visgi, rekomenduojame šį darbą patikėti profesionalams. Tokiu būdu ne tik sutaupysite nemažai savo brangaus laiko, bet ir galėsite būti užtikrinti, jog viskas atlikta teisingai, tvarkingai bei jog sistema puikiai atliks savo funkciją.

Taigi, kaip galite suprasti, tiksliai atsakyti, kiek kainuoja įsirengti kondicionierių, labai sunku, kadangi tai priklauso tikrai ne nuo vieno faktoriaus. Tiksliai išsiaiškinkite, kokie yra jūsų norai ir poreikiai, bei pagal tai nustatykite, koks įrenginys jums yra reikalingas bei kokio montavimo jam reikia. Visa tai atlikę, galėsite nesunkiai išsiaiškinti, kiek visa tai kainuos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *