Home > Interjeras > Grožio salonų įranga procedūroms

Grožio salonų įranga procedūroms

grožio salonų įranga, led lempos nagams

 

Nuolatinis skubėjimas ir šiuolaikinis pasaulio darbo tempas diktuoja savo sąlygas, todėl rasti sau laiko pasirūpinti savo grožiu ir sveikata yra gana sudėtinga.

 

Tačiau kita problema, su kuria dažnai susiduriama – tai didžiulis grožio salonų ir privačiai teikiančių grožio paslaugas meistrų pasirinkimas. Tai kaip išsirinkti geriausius iš tokios pasiūlos?

 

Renkantis grožio saloną, reiktų atkreipti dėmesį ne tik į reklamą, interjerą, bet ir įrangą, kurią jie naudoja įvairioms procedūroms. Turbūt sunku įsivaizduoti kirpėjo darbo vietą, kurioje nebūtų specialių baldų, pvz. kėdės, kuri patogiai reguliuojasi ir padeda gerai meistrui atlikti savo darbą, o ir klientui sėdėti joje turi būti patogu ir komfortiška. Taip pat ir manikiūro meistrui yra būtina ergonomiška darbo vieta bei speciali, darbui reikalinga įranga. Didžiąją laiko dalį jis praleidžia sėdėdamas ir palinkęs prie darbo stalo, todėl kėdė, ant kurios sėdi, turi būti reguliuojama, vidutinio kietumo ir bent su minimalia atrama nugarai. Darbo stalas turi būti pritaikytas darbui, iš kliento pusės pageidautina, kad būtų ergonomiškas paaukštintas kilimėlis, skirtas patogiai padėti rankoms, taip kad riešai stabiliai ant jo gulėtų. Taip manikiūro meistras gali patogiai atlikti jūsų norimą procedūrą. Ant darbo stalo turėtų tilpti vonelės rankoms bei ultravioletinių spindulių lempa, skirta procedūroms, jei yra atliekamas ilgalaikis gelinis lakavimas. Daugiau informacijos apie grožio salonų įrangą galite surasti paspaudus nuorodą: https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui/aparatai-ir-iranga/led-lempos-nagams

 

Taip pat svarbu ir tinkamas apšvietimas, todėl dažnai prireikia patogios stalinės lempos, kuri kaip papildomas šviesos šaltinis, padės atlikti savo darbą dar kruopščiau ir pastebėti net menkiausius netikslumus bei tinkamai įvertinti kliento nagų būklę. Taigi tinkama ir profesionali grožio salonų įranga, skirta įvairioms procedūroms atlikti yra būtina nepriekaištingam grožio meistrų darbui ir klientų komfortui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *