Home > Baldai > Baldų grožis ir funkcionalumas viename

Baldų grožis ir funkcionalumas viename

baldai

Šiais laikais specialistai yra paruošę išties daug idėjų nedideliems būstams: viena jų – funkcionalūs baldai, kuriuos galima transformuoti. Tarkime, stalas pavirsta į kėdę, o fotelis į patogią lovą ir kt. Žinoma, nėra ko lyginti ankstesnių baldų šedevrų su šiuolaikiniais. Pastarieji labai kompaktiški ir drąsiai gali būti vadinami išmaniaisiais, kadangi jų paskirtis – atlikti ne vieną funkciją.

Teigiama, kad pirmieji transformuojamieji baldai pasirodė Vokietijoje ir tai buvo išskleidžiamos lovos, kuriose tuo pačiu buvo galima laikyti ir patalynę. Dabartiniais laikais funkcionalūs baldai išties reikalingi: jie taupo vietą, atrodo moderniai ir netgi puošia interjerą, be to, tai kur kas praktiškesnis sprendimas. O ko daugiau reikia moderniems miesto žmonėms, kurie negyvena erdviuose būstuose. Kita vertus, kuo mažiau užgriozdiname namus nereikalingais daiktais, tuo laisvesni jaučiamės.

Pirkdami transformuojamus baldus, turėtumėte išmėginti, kaip jie veikia, kruopščiai apžiūrėti iš kokių medžiagų pagaminti, o labiausiai atkreipkite dėmesį į gaminio karkasą, kuris turi būti tvirtas ir kokybiškas bei mechanizmą. Juk tokie gaminiai paprastai kainuoja nemažai. Pati baldų sistema turi veikti lengvai: išlankstyti baldus ir juos sudėti atgal turėtų būti malonumas, o ne sunkus, alinantis darbas.

Funkcionalūs baldai yra ne tik grožis, įvairiapusiški ir praktiški sprendimai namuose, bet ir tikras malonumas tiems, kuriems patinka įvairus interjeras, kadangi tokie baldai turi galimybę keisti namų erdvę: išsiskleisti, susiskleisti, padidėti ar sumažėti. Taip pat turėkite omenyje, kad kuo sudėtingesnė funkcionalaus baldo valdymo sistema, tuo daugiau turėsite rūpesčių. Dažniausiai su tokiais iškyla įvairiausių problemų, o ir lūžta greičiau.Vargu ar verta pirkti tokius baldus iš katalogų. Geriausia juos pamatyti, išbandyti ir įsitikinti baldo kokybe, savybėmis ir galimybėmis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *