Home > Buitinė technika > Svarbiausi buitinės technikos įrenginiai jūsų virtuvėje

Svarbiausi buitinės technikos įrenginiai jūsų virtuvėje

Pasirinkę savo gyvenimo būdui tinkamus didelius buitinius prietaisus, galite rasti savo virtuvės tobulą projektą. Nuo šaldytuvo suradimo, kuriame visų rūšių maistas būtų šviežias, iki indaplovės, kad būtų lengviau valyti, galvokite apie savo didelius virtuvės prietaisus kaip apie artimiausius sąjungininkus, padedančius jums ir jūsų šeimai sveikai ir gerai maitintis.

Virtuvės buitinė technika – Į ką atsižvelgti renkantis pagrindinius prietaisus

Dydžiai

Prietaisai yra įvairių dydžių, kad būtų galima aptarnauti vienos ar didelės šeimos šventę. Kiekvieno prietaiso talpa nėra vienintelis svarbus veiksnys, kai reikia galvoti apie dydį. Turėtumėte ne tik atidžiai išmatuoti kiekvienam prietaisui skirtą erdvę virtuvėje, bet ir išmatuoti durų staktas bei koridorius, vedančius į virtuvę, kad žinotumėte, kad atėjus laikui galėsite perkelti savo prietaisus į vietą.

Funkcijos

Jūsų šeimos gyvenimo būdas ir mitybos įpročiai turės įtakos virtuvės prietaiso savybėms, į kurias atsižvelgsite. Pavyzdžiui, jei švieži produktai yra būtini jūsų namuose, atskirai reguliuojamos temperatūros produktų stalčiai jūsų šaldytuve gali būti jūsų sąraše. Arba, jei mėgstate pramogauti, didesnė orkaitė arba išplėsta kaitlentė suteiks jūsų gyvenimo būdui vertės. Daugelis įmonių taip pat daro technologinę pažangą gamindamos prietaisus, todėl taip pat gali būti naudingas Wi-Fi ryšys ir prietaisų susiejimas su programomis.

Efektyvumo rodikliai

Jei norite sumažinti savo sąskaitas už elektrą ar kitaip tapti ekologiškais, pirmenybė bus teikiama didelio efektyvumo prietaisų pasirinkimui. Lygindami vienetus norėsite pažvelgti į per metus sunaudotas kilovatvalandes ir kiekvieno prietaiso metines eksploatavimo išlaidas. EPA EnergyStar vertinimo sistema padės atlikti tyrimus.

Apdaila

Prietaisų apdailos ir spalvos pasirinkimas yra smagiausia dalis, tačiau vis tiek reikia atsižvelgti į praktinius dalykus. Pavyzdžiui, jei jūsų namuose yra vaikų, pirmenybė bus teikiama medžiagos priežiūros lygiui. Įvairių spalvų nerūdijančio plieno prietaisai, atsparūs išsitepimui, vis dar karaliauja dėl savo ilgaamžiškumo ir valomumo, tačiau taip pat galima rinktis iš tekstūruotos arba lygios apdailos. Daugelyje prietaisų taip pat gali būti sumontuotas netikras spintelių priekis, kad jūsų virtuvė atrodytų vientisa. Taip pat prie apdailos priskiriamas ir įmontuojama buitinė technika.

Šaldytuvai

Moderni virtuvė su nerūdijančio plieno šaldytuvu, lygiagrečiai su siena. Visoms virtuvėms būdingas vienas dalykas – šaldytuvas. Nesvarbu, ar šaldytuvas yra paprastas, ar jame yra visi skambučiai ir švilpukai, dauguma žmonių negali išsiversti be galimybės laikyti šviežius ir šaldytus maisto produktus – šviežius ir šaldytus. Pirmiausia atsižvelkite į dydį, savybes ir efektyvumą, kai pasirenkate svarbiausią didelį virtuvės prietaisą, tada pasirinkite norimą apdailą. Žr. visą šaldytuvo pirkimo vadovą, kuriame pateikiama vidutinių šaldytuvų dydžių ir talpos lentelė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *